Which three characters die in Season 3?

25. července 2013 v 14:44 | Lamia |  Teen Wolf ~ News


Kali ~ Mimo toho, že je osinou v zadku s divnými nehty, tahle postava má hodně malou identitu a smysl. Její smrt by byla jednoduchá a méně než tragická.
Cora ~ Není to jako kdyby Derek potřeboval ztratit více členů rodiny. Naneštěstí, Adelaide Kane, která Coru hraje, bude obsazena v seriálu "Reign", takže jí na Teen Wolf pravděpodobně nezbude čas.
Dědeček Gerard ~ S černou ovcí rodiny to jde z kopce. Nikdo by neplakal, kdyby zemřel právě on.
Slečna Morell ~ Učitelé padají jako mouchy na střední v Beacon Hills, takže by poradce a učitelka francouzštiny nebyla tak velká ztráta. Také se stala spojencem nepřátelských vlkodlaků.
Isaac ~ Všichni ostatní, které Derek přeměnil, jsou mrtví, a kolem Isaaca je tak tragický vzduch. Znamená to snad, že je zatracen? Rozhodně by to fanoušky naštvalo. (a mě taky :D)
Ethan a/nebo Aidan ~ Nebylo by fér vzhledem k hercům, ale tyto dvě postavy by si zasloužily ránu. Tato dvojčata jsou dost zlá, ne? Vypadá to ale, že tyto dvě alfa dvojčata nějakou chvíli zůstanou, ale víme, jak se situace v Teen Wolf mění.
Derek ~ Všechno je v poslední době s Derekem špatně, takže se ptáme, zda je smrt tak hrozná. Ale štěstím je, že je hodně, hodně těžké ho zabít.
Dr. Deaton ~ Právě přežil vražedné plány, takže je nepravděpodobné, že by zemřel tak rychle. Ale nikdy nevíme.
Paní McCall ~ Kolem ní je nyní hodně otázek. Na druhou stranu, jak tragická by tato ztráta byla? Zvládl by to Scott?
Chris Argent ~ Smrt taťky Argenta vznáší ty samé problémy, jako smrt paní McCallové. Také ho potřebujeme k vysvětlení těch záhad, které Stiles nemůže na internetu najít.
Šerif Stilinski ~ Je zahalen tajemstvím, ale zřejmě se co nevidět vše dozví, pokud věci nenaberou podivných obrátek. Stiles by navíc nedovolil, aby se mu něco stalo, ne?!
Trenér ~ Vážně, pokud by Teen Wolf dovolilo zabít trenéra lacrossového týmu, kdo by pak vedl?
Deucalion ~ Vypadá to, že Teen Wolf má pro tohoto zlého vlkodlaka jiné využití. Na druhou stranu, je to zlý vlkodlak. Lidé jako on mají umřít.
Danny ~ Bylo by Teen Wolf tak kruté? Můžeme jen doufat, že ne.
Lydia ~ Něco divného se pořád kolem ní děje. Nevypadá to, že to vede k smrti, ale všechno je tak záhadné s touhle holkou, takže nemůžeme s jistotou nic vědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.